Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MONTARE SI REVIZII TEHNICE PERIODICE APARATE AC PENTRU LOCATIILE OCPI NEAMT

Număr anunț
DA36235301
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
Furnizor / câștigător
ELITE SERVICE SRL (CUI 22340259)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.710 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.710 RON