Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUVETTE PT.URISEDStripuri de urina 11 parametri

Număr anunț
DA20319402
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.554 RON
Valoare atribuită
4.554 RON
Data publicării
11.05.2018 14:20
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.554 RON

din 4.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.