Ofertă acceptată Cumpărare directă

steaguri tricolore rezistente la vant

Număr anunț
DA20366504
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
17.05.2018 08:38
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.