Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare memoriu tehnic pt. sisteme de supraveghere video

Număr anunț
DA20366327
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Furnizor / câștigător
TELEVOX SA (CUI RO6753253)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
17.05.2018 08:27
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.