Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmirea documentatiei tehnice – RELEVEE ALE IMOBILELOR DIN PATRIMONIUL COMUNEI MIŞCA, JUD. ARAD

Număr anunț
DA20365872
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
EUROCAD WEST SRL (CUI 19007107)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.060 RON
Valoare atribuită
3.060 RON
Data publicării
17.05.2018 07:30
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.060 RON

din 3.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.