Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JOEREX MINGE FOTBAL/PU PE BU
- Număr anunț
- DA20353460
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 37451700-1 · Mingi de fotbal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,07 RON
- Valoare atribuită
- 214,07 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:38
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,07 RON
din 214,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro