Atribuită Cumpărare directă

hard disk extern

Număr anunț
DA35170665
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON