Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card Cadou Corporate 300 RON

Număr anunț
DA40430843
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.300 RON
Valoare atribuită
90.300 RON
Data publicării
19.05.2026 16:32
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.300 RON

din 90.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.