Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set cadru metalic si accesorii asamblare pentru cort petreceri

Număr anunț
DA20349692
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.838,65 RON
Valoare atribuită
1.838,65 RON
Data publicării
15.05.2018 15:31
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.838,65 RON

din 1.838,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.