Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet articole pentru baie

Număr anunț
DA20370701
Autoritate contractantă
ORAS BABADAG (CUI 4508533)
Furnizor / câștigător
GENERAL INSTAL COM SRL (CUI RO16300497)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,03 RON
Valoare atribuită
63,03 RON
Data publicării
17.05.2018 11:13
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,03 RON

din 63,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.