Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitanjat fosa septica Scoala Mihaileni si Ravasel 2 buc x 300 lei=600 lei Reparatii intretinere 1 bu

Număr anunț
DA20367741
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAILENI (CUI 17915130)
Furnizor / câștigător
AMPSIB-ELECTRIC SRL (CUI 35677966)
Cod CPV
41000000-9 · Apa captata si epurata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
17.05.2018 09:31
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.