Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE BIDON APA 19L

Număr anunț
DA20369903
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
41110000-3 · Apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.848 RON
Valoare atribuită
16.848 RON
Data publicării
17.05.2018 10:46
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.848 RON

din 16.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.