Ofertă acceptată Cumpărare directă

Emulsie Bituminoasa - EBCR60

Număr anunț
DA20369885
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296 RON
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
17.05.2018 10:46
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON

din 1.296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.