Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie cadastrala - apartamentare bloc ANL Nr. 2

Număr anunț
DA36236085
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
ŞTEFANCU D. IRINA - CADASTRU, GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE (CUI 30347568)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON