Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa -CJP Ialomita -Diverse articole /furnituri de birou cf comanda 10719/16.05.2018

Număr anunț
DA20362348
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII IALOMITA (CUI 13616240)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.808,66 RON
Valoare atribuită
1.808,66 RON
Data publicării
16.05.2018 14:23
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.808,66 RON

din 1.808,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.