Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii aparate telefonice DASO
- Număr anunț
- DA20338121
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ORADEA (CUI 14371033)
- Furnizor / câștigător
- MARITEL SRL (CUI RO2395071)
- Cod CPV
- 64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:03
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.980 RON
din 1.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro