Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadastru sistematic pentru sectoarele cadastrale 19, 83, 100, 110 si 125 in nr. de 300 imobile

Număr anunț
DA20370587
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
TOPO GEO SURVEY & GIS SRL (CUI 28022920)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.300 RON
Valoare atribuită
24.300 RON
Data publicării
17.05.2018 11:09
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.300 RON

din 24.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.