Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir trimmy 3,0 mm/240 m-O

Număr anunț
DA20357292
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,36 RON
Valoare atribuită
203,36 RON
Data publicării
16.05.2018 11:37
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,36 RON

din 203,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.