Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tabla, platbanda 40196/08.05
- Număr anunț
- DA20364265
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.115,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.115,20 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 15:31
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.115,20 RON
din 5.115,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro