Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus + membrana osmotica apa
- Număr anunț
- DA20365477
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
- Cod CPV
- 45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,55 RON
- Valoare atribuită
- 386,55 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 17:29
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
386,55 RON
din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro