Atribuită Cumpărare directă

Bilete avion Bucuresti - Barcelona - Bucuresti, 7-12 aprilie 2024

Număr anunț
DA35178130
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA (CUI 29351603)
Furnizor / câștigător
SE7EN TOURS & EVENTS S.R.L. (CUI 39740896)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
53.408 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.408 RON