Ofertă acceptată Cumpărare directă

Implementare Sistem Informatic "eXpert Bugetar"

Număr anunț
DA20366686
Autoritate contractantă
GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT PARADISUL PITICILOR (CUI 17978650)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
48440000-4 · Pachete software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
17.05.2018 08:48
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.