Număr anunț
DA20353416
Autoritate contractantă
COMUNA FOENI (PRIMARIA COMUNEI FOENI) (CUI 5517181)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.484 RON
Valoare atribuită
1.484 RON
Data publicării
16.05.2018 09:37
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.484 RON

din 1.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.