Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII ASIGURARE CLADIRI DIN DOMENIUL PUBLIC AL COMUNELOR
- Număr anunț
- DA20369710
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495 RON
- Valoare atribuită
- 1.495 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 10:40
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.495 RON
din 1.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro