Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII MEDICALE SUDOR 2018
- Număr anunț
- DA20362054
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- CLINICAL MEDMUN SRL (CUI 32053453)
- Cod CPV
- 85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456 RON
- Valoare atribuită
- 1.456 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:14
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.456 RON
din 1.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro