Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie 2

Număr anunț
DA20363168
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV NAVODARI (CUI 22151071)
Furnizor / câștigător
RESORT METAL SRL (CUI 2414378)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.983,75 RON
Valoare atribuită
2.983,75 RON
Data publicării
16.05.2018 14:54
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.983,75 RON

din 2.983,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.