Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie prest serv.sofer microbuz 1 an calendaristic

Număr anunț
DA20337253
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA (CUI 12848706)
Furnizor / câștigător
DANCIU E. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36324881)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.900 RON
Valoare atribuită
21.900 RON
Data publicării
15.05.2018 08:21
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.900 RON

din 21.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.