Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menajeri 240 l
- Număr anunț
- DA20362416
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
- Furnizor / câștigător
- REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622,50 RON
- Valoare atribuită
- 622,50 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:26
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
622,50 RON
din 622,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro