Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare si spalarea retelei de canalizare

Număr anunț
DA20365728
Autoritate contractantă
DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4 (CUI 17090008)
Furnizor / câștigător
BLUE_LINE SERVICES SRL (CUI RO30525029)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.05.2018 21:21
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.