Atribuită Cumpărare directă

SISTEM TEHNIC DE SECURITATE COMUNA NOCRICH

Număr anunț
DA36237946
Autoritate contractantă
COMUNA NOCRICH (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI NOCRICH, JUDETUL SIBIU) (CUI 5999013)
Furnizor / câștigător
TECH UP ZONE S.R.L. (CUI 42821559)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
77.749,77 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.749,77 RON