Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie santier lucrare Construire Gradinita trei Grupe in satul Bistretu Nou

Număr anunț
DA20369938
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRET (CUI 4553895)
Furnizor / câștigător
IRIMIA MIRCEA - DIRIGINTE ŞANTIER RESPONSABIL TEHNIC CU EXECUŢIA (CUI 20928466)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.080 RON
Valoare atribuită
10.080 RON
Data publicării
17.05.2018 10:48
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.080 RON

din 10.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.