Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier la DF.SCORUSNEI

Număr anunț
DA20365100
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
Adomnitei V. Constantin (CUI 27598012)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.715,20 RON
Valoare atribuită
20.715,20 RON
Data publicării
16.05.2018 16:23
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.715,20 RON

din 20.715,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.