Ofertă acceptată Cumpărare directă

PILLAR-banner

Număr anunț
DA20372168
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
PUBLISUD PHOENIX SRL (CUI RO29832763)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
17.05.2018 12:05
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.