Atribuită Cumpărare directă

BUTELIE AZOT 6.0 SI BUTELIE DIOXID DE CARBON

Număr anunț
DA36238131
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BACAU (CUI 4535830)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111700-2 · Azot (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.750 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.750 RON