Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta cerere finantare si management proiect

Număr anunț
DA20349725
Autoritate contractantă
COMUNA CILNIC (CUI 4448407)
Furnizor / câștigător
PRORAYS CONSULTING SRL (CUI 36864490)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.834 RON
Valoare atribuită
16.367 RON
Data publicării
15.05.2018 15:33
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.367 RON

din 10.834 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.