Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi inox 2in1 cu scrumiera, 17 L, 24cm

Număr anunț
DA36238250
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
427,50 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,50 RON