Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 94,5% sub estimat

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA20370907
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
136,50 RON 94,5% sub estimat
Data publicării
17.05.2018 11:20
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,50 RON

din 2.500 RON estimat 94,5%

Adjudecat la 5,5% din estimat · economie 2.363,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.