Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,8% sub estimat
APA
- Număr anunț
- DA20365651
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
- Furnizor / câștigător
- SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,50 RON
- Valoare atribuită
- 127,25 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 19:13
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 17:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,25 RON
din 139,50 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 12,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.