Ofertă acceptată Cumpărare directă

alune

Număr anunț
DA20384526
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT VALCEA (CUI 27432582)
Furnizor / câștigător
TITU SRL (CUI RO6051178)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,94 RON
Valoare atribuită
17,94 RON
Data publicării
18.05.2018 11:23
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,94 RON

din 17,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.