Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie imprimanta MX310DN, Reparatie imprimanta HP 2055,Reparatie imprimanta MX317DN
- Număr anunț
- DA20381903
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.648 RON
- Valoare atribuită
- 1.648 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 09:59
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.648 RON
din 1.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro