Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie imprimanta RICOH MP 5000

Număr anunț
DA20381136
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.151,10 RON
Valoare atribuită
1.151,10 RON
Data publicării
18.05.2018 09:34
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,10 RON

din 1.151,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.