Ofertă refuzată Cumpărare directă

DUSUMEA RASINA

Număr anunț
DA20378805
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
CORALIS M 2000 SRL (CUI RO12664185)
Cod CPV
03313000-6 · Produse acvatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,48 RON
Valoare finală
1.344,48 RON
Data publicării
17.05.2018 18:34
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.