Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mere galbene Golden varza alba banane pere ceapa morcov telina pastarnac
- Număr anunț
- DA20374443
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
- Furnizor / câștigător
- DOCLAM SRL (CUI 17871661)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539,05 RON
- Valoare atribuită
- 539,05 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:31
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
539,05 RON
din 539,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro