Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
DA20213447
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (CUI 4562176)
Furnizor / câștigător
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.454,31 RON
Valoare finală
45.454,31 RON
Data publicării
02.05.2018 14:48
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.