Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE

Număr anunț
DA20370387
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR (CUI 17748210)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare finală
336,13 RON
Data publicării
17.05.2018 11:02
Data finalizării
18.05.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.