Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE MOTOR
- Număr anunț
- DA20366528
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI RO5450286)
- Cod CPV
- 50115000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motocicletelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.940,94 RON
- Valoare atribuită
- 7.940,94 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 08:39
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.940,94 RON
din 7.940,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro