Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CARNE

Număr anunț
DA20381819
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,20 RON
Valoare atribuită
37,20 RON
Data publicării
18.05.2018 09:57
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,20 RON

din 37,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.