Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unt 200 g 80%

Număr anunț
DA20364793
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,70 RON
Valoare atribuită
211,70 RON
Data publicării
16.05.2018 15:59
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,70 RON

din 211,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.