Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zahar AGRANA alb bagheta (stick) 5g (200B)

Număr anunț
DA20382622
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
DANAUR COM SRL (CUI RO5927416)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,97 RON
Valoare atribuită
275,12 RON
Data publicării
18.05.2018 10:21
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,12 RON

din 273,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.