Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORONITA CU SUSAN

Număr anunț
DA20381614
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA (CUI 4390232)
Furnizor / câștigător
IRINEL & GEORGEL SRL (CUI 15250080)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,50 RON
Valoare atribuită
169,50 RON
Data publicării
18.05.2018 09:50
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,50 RON

din 169,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.